9/7/2020 19:23 
 Meno:  Heslo:  
 | [Registruj]

Napíšte nám:


e-mail:

Vitajte

 

edicny2018-up

 

VOC-april-2009_430-grafika


V elektronickej verzii odborného časopisu, ktorý je určený odborníkom - projektantom, realizačným firmám i živnostníkom - remeselníkom, ale aj súkromným osobám, ktorí sa zaoberajú profesiami plynárenstva, vodárenstva a kúrenárstva, ako aj odborníkom v oblastiach klimatizácie a vzduchotechniky. Je distribuovaný na Slovensku aj v Čechách.


Tematický sa časopis venuje novinkám v týchto odboroch, ako aj nezávislým testom a technickým popisom existujúcich vodárenských, kúrenárskych a vzduchotechnických materiálov a výrobkov, ktoré na trhu sú. Výrobcovia, importéri i predajcovia prezentujú svoje produkty odborníkom v ČR aj SR.


O ČOM?
Tematický sa časopis venuje novinkám v odboroch, ako aj nezávislým testom a technickým popisom existujúcich vodárskych, kúrenárskych a vzduchotechnických materiálov a výrobkov, ktoré na trhu sú. Výrobcovia, importéri i predajcovia prezentujú svoje produkty odborníkom v ČR aj SR.

KOMU?
Časopis je 6x ročne zasielaný a doručovaný odborníkom - projektantom, realizačným firmám i živnostníkom - remeselníkom, ale aj súkromným osobám, ktorí sa zaoberajú profesiami plynárenstva, vodárenstva a kúrenárstva ako aj odborníkom v oblastiach klimatizácie a vzduchotechniky. Je distribuovaný na Slovensku aj v Čechách.


< späť